Pegasus Mail 4.7.1

Pegasus Mail to łatwy w użyciu, darmowy klient poczty elektronicznej. Jego intuicyjność obsługi może być plusem dla mniej doświadczonych osób. Obsługuje wiadomości przesyłane w formacie HTML, wraz z załącznikami w formatach MIME. Ciekawym rozwiązaniem jest notatnik (Tools/Notepads), w którym użytkownik przechowuje swoje zapiski, i z którego może łatwo korzystać w czasie redagowania nowej wiadomości. Posiada funkcje chroniące przed wirusami i robakami internetowymi rozsyłanymi za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Pegasus Mail posiada wbudowane wsparcie dla sieci komputerowych Novell Netware 3.x i 4.x oraz opcję podglądu, umożliwiającą podejrzenie nagłówka wiadomości przed pobraniem jej z serwera POP3. Aplikacja ceniona jest przede wszystkim za dużą ilość wbudowanych udogodnień, które z pewnością docenią osoby pracujące na co dzień z pocztą elektroniczną.

Nowa wersja aplikacji to przede wszystkim poprawki bugów oraz kilka drobnych usprawnień, a także przystosowanie do pracy pod Windows 10.


Liczba pobrań: 2800
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:David Harris
Rozmiar:12.1 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Liczba pobrań: 2800
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:David Harris
Rozmiar:12.1 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Program miesiąca