Perfect Disk 8 Build 46

Program służy do maksymalnej optymalizacji zasobów składowanych na dyskach komputerowych w systemie Windows. Dzięki szybkości i dodatkowym funkcjom świetnie radzi sobie w domu, małych firmach oraz dużych korporacjach.

Nie ma chyba takiej osoby, która byłaby zadowolona z dostarczanego wraz systemem operacyjnym Defragmentatora dysków. Jest on zbyt wolny, słabo sobie radzi z dużymi dyskami oraz zabiera ogromne zasoby systemowe. Alternatywą jest płatny, ale bardzo wydajny program do przyspieszania pracy "twardziela".

Dzięki bardzo intuicyjnemu interfejsowi użytkownika można łatwo wykonać poszczególne operacje - analizę dysku, defragmentację, planowanie zadań, czy połączyć się z innym komputerem. To właśnie możliwość zdalnego zarządzania całym procesem sprawia, że narzędzie może świetnie optymalizować komputery nawet w dużych firmach.

Szczegółowe raporty na temat napędów, stopnia fragmentacji, lista najbardziej pofragmentowanych plików, itp., dają pełen obraz sytuacji. Program w wersji 30-dniowej.


Liczba pobrań: 1517
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Raxco Software
Rozmiar:18.6 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Liczba pobrań: 1517
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Raxco Software
Rozmiar:18.6 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Program miesiąca