Performance VW - The World's best loved magazine for the modifie 4.2.5

Performance VW - The World's best loved magazine for the modifie to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Performance VW - The World's best loved magazine for the modifie dzięki zaangażowaniu pracowników Unity Media Plc.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 4.2.5. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Appliness oraz The Telegraph for iPad.


Liczba pobrań: 90
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Unity Media Plc
Rozmiar:10 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca