Photo Studio 12 Home Edition

Photo Studio 12 to program do katalogowania fotografii. Umożliwia pracę z folderami, przenoszenie i kopiowanie zdjęć. Układ okna nawigacyjnego, podglądu i przeglądarki może w zostać zapisany i w razie potrzeby szybko przywrócony. Do dyspozycji jest dziesięć profili.

Zdjęcia w Photo Studio 12 katalogowane są w formie albumów zdjęć. Każdy z nich to folder Windows, w którym aplikacja umieszcza skróty do właściwych plików przechowywanych na twardym dysku. Photo Studio 12 oferuje rozbudowany zestaw narzędzi edycyjnych, umożliwia publikowanie zdjęć w serwisach Flickr i Facebook oraz tworzenie panoram, zdjęć 3D, kalendarzy i albumów HTML. Pozwala na ręczne geotagowanie lub powiązanie informacji o położeniu z mapami Google Earth.

Wersję Professional docenią użytkownicy poszukujący rozszerzonych funkcji przetwarzania plików RAW i możliwości wykonywania zaawansowanych operacji wsadowych. Wyposażona została ona także w mechanizmy porównywania fotografii, dodatkowe narzędzia edycyjne oraz opcję zapisu zdjęć w formacie PDF lub na płycie CD.


Liczba pobrań: 3375
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Zoner Software
Rozmiar:66.52 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 3375
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Zoner Software
Rozmiar:66.52 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca