PITy 2011 1.3.2.5

PITy 2011 to pomoc w rozliczeniu podatku za 2011 rok na formularzach: PIT-28, PIT-28/A, PIT-28/B, PIT/D, PIT-2K i PIT/O, PIT-36, PIT/B, PIT/Z, PIT/D, PIT/-2K, PIT/O, PIT/ZG, PIT/M, PIT-36L, PIT/B, PIT/Z i PIT/ZG, PIT-37, PIT/D, PIT-2K, PIT/O, PIT-38, PIT/ZG, PIT-39, PIT/ZG, przelewy podatkowe. Program umożliwia między innymi: wypełnienie zeznań PIT z załącznikami bezpośrednio na formularzach, automatyczne obliczenie i sprawdzenie danych, wsparcie dowolnej OPP, wydrukowanie PIT-ów na czystych kartkach lub gotowych drukach, a także umożliwia wysłanie zeznań przez internet do systemu e-Deklaracje (nie wymaga podpisu kwalifikowanego).

PITy 2011 umożliwia rozliczanie podatnika, małżonków razem lub osobno, tworzy uszczegółowione obliczenia w formularzach i załącznikach na podstawie rozszerzonych danych, w tym: pilnowanie limitów kosztów ze stosunku pracy z Polski i zagranicy, pilnowanie limitów kosztów z działalności wykonywanej osobiście z Polski i zagranicy, pilnowanie limitów odliczeń i ulg oraz obliczanie ulgi prorodzinnej. nadto udostępnia ujednolicone przepisy ustaw o podatku dochodowym od osób fizycznych i o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne. tabelę umów z państwami o unikaniu podwójnego opodatkowania, a także broszury Ministerstwa Finansów i dodatkowe szczegółowe opisy.

UWAGA

Osoby korzystające z programu na warunkach licencji bezpłatnej wyrażają zgodę na to, aby program podpowiedział w zeznaniu numer KRS promowanej Organizacji Pożytku Publicznego


Liczba pobrań: 1790
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:
Rozmiar:7.23 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca