PITY FORMAT 2010

PITY FORMAT 2010 to narzędzie do sporządzania rocznych zeznań podatkowych w sposób szybki i łatwy dla każdego. Program bardzo intuicyjny, w którym pod przyjaznym dla zwykłego podatnika interfejsem kryje się stabilny system, o wiarygodnej zasadzie działania.

Program PITY FORMAT 2010 daje użytkownikowi dwie drogi sporządzenia zeznania podatkowego: Kreator oraz Aktywne deklaracje. Można za jego pomocą wypełnić 8 typów deklaracji: PIT-28, -28A, -28B, -36, -36L, -37, -38, -39 oraz 7 rodzajów załączników: PIT-B, -D, -O, -2K, -M, -Z), zawiera też 4 wzory formularzy NIP (NIP-1, -3, -B, -Z).

Program dokonuje obliczeń, a użytkownik musi wypełnić jedynie niezbędne pola. Informacje na temat docelowego Urzędu Skarbowego, wybierane są z listy. Prace nad PITami można zapisać i w dowolnym momencie kontynuować. Co ważne dane wpisane do jednego druku można eksportować do innego dzięki czemu nie ma konieczności wprowadzanie wielokrotnie tych samych danych. Dodatkowym atutem programu jest pomoc w zakresie zasad wypełniania deklaracji.

UWAGI

Wyłącznie do zastosowań niekomercyjnych.

Zgodnie z postanowieniami licencji osoby korzystające z bezpłatnej licencji zobowiązują się do wskazania w zeznaniu Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie, której Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku należnego.

Program daje możliwość przesłania e-deklaracji.


Liczba pobrań: 1052
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
Rozmiar:12.02 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1052
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
Rozmiar:12.02 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca