Płyta serwisowa PC World Komputer 1.0 pl

Postanowiliśmy przygotować dla naszych czytelników specjalną płytę serwisową, która zawiera wybrane przez nas narzędzia. Wystarczy pobrać plik ISO, wypalić na płycie CD a to wszystko zupełnie za darmo.

Wśród aplikacji znalazły się programy antyszpiegowskie, antywirusy, narzędzia diagnostyczne, zapory sieciowe, narzędzia rejestru, optymalizujące RAM, system, programy do BIOS, przyspieszające karty graficzne, związane z uruchamianiem systemu, usuwające aplikacje, zarządzające plikami i kilka użytecznych dodatków. Po wybraniu kategorii pojawi się jej krótki opis oraz indeks programów, które znalazły się na płycie.

Instalacja

W programie Nero Burning Rom wystarczy wybrać z menu Recorder->Burn Image (w polskiej wersji językowej będzie to Nagrywarka->Nagraj plik obrazu) i wskazać plik ISO. Inną metodą na uruchomienie naszej kompilacji jest wypakowanie wszystkich danych do wybranego folderu na dysku twardym. Można to zrobić za pomocą np. najnowszej wersji programu WinRAR. Rzecz jasna obraz ISO można zapisać innym programem nagrywającym.

Zobacz również materiał Płyta CD z niezbędnymi narzędziami za darmo.

Zachęcamy do pobierania pliku przez sieć Peer 2 Peer Dzięki wymianie danych pomiędzy naszym serwerem i wieloma użytkownikami jednocześnie szybkość pobierania powinna wzrosnąć do maksimum. Jeśli pobrałeś cały obraz płyty przez P2P pozostaw przez jakiś czas włączony komputer, aby również inni mogli skorzystać z szybszego pobierania.


Liczba pobrań: 8465
Cena/licencja:Specjalna
Producent/dystrybutor:PC World Komputer
Rozmiar:519.58 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca