Pocket Finance Diary 3.0.2 Lite (Windows Mobile)

Pocket Finance Diary to potężne, szybkie i łatwe w użyciu narzędzie do zarządzania osobistymi wydatkami. Dzięki niemu bez problemu ogarniemy nasz budżet, rachunki czy inne wydatki.

Program firmy Mobile Lab pozwala na kontrolowanie swoich finansów na swoim palfmofonie lub PDA z systemem Windows Mobile. Można utworzyć wiele kont bankowych z różnymi walutami lub zdefiniować inne źródła naszego budżetu, jak karty kredytowe. Nasze wydatki dla większej przejrzystości możemy pogrupować w kategorie i podkategorie, np. Samochód -> Paliwo, Ubezpieczenie, Akcesoria, Dom -> Czesne, Prąd, etc.

Funkcja Budżetu daje nam narzędzie do planowania przyszłych wydatków i sprawdzania naszych możliwości finansowych.

Pocket Finance Diary potrafi wygenerować raporty 3D naszych finansów oraz wyeksportować te dane do formatu .csv, żeby dalej analizować i opracowywać je na komputerze.

Program wydany jest w dwóch wersjach – płatnej i darmowej. Wersja bezpłatna jest pozbawiona zaawansowanej obsługi raportów półrocznych i rocznych, porównania wydatków per konto, kategorie i podkategorie. Czyli są to funkcje, których brak nie powinien być za bardzo dokuczliwy dla większości użytkowników.

Obsługiwane urządzenia:

Windows Mobile


Liczba pobrań: 381
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Mobile Lab Inc.
Rozmiar:179 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Program miesiąca