PowerISO (Mac) 1.3

PowerISO to cieszące się bardzo dużą popularnością narzędzie do operacji związanych z wirtualnymi nośnikami CD, DVD i Blue-ray. Możemy dzięki niemu montować obrazy płyt w wirtualnych napędach, tworzyć samostartujące się płyty, a także konwertować pliki obrazów do formatu .iso. PowerISO wspiera praktycznie wszystkie istniejące formaty obrazów płyt – na liście znajdziemy między innymi BIN / CUE, DAA, UIF, DMG, MDF / MDS, ASHDISC, BWI / B5I, LCD, IMG, CDI, CIF, P01, PDI, NRG, NCD, PXI, GI, FCD, VCD, C2D, BIF. Warte uwagi jest również to, że mamy tu wsparcie dla .vhd i .vmdk oraz .vid.

Oczywiście PowerISO oferuje także możliwość wypalenia obrazu płyty na nośnik fizyczny. Dzięki temu możemy stworzyć Audio CD, CD i DVD z danymi, VCD, Video DVD oraz Blu-ray. Nie brak też opcji tworzenia obrazów płyt z wybranych przez użytkownika plików. Kolejną zaletą jest integracja z eksploratorem Windows.

Wersja demonstracyjna pozwala na edytowanie i tworzenie plików .iso do 300 MB. Wydanie 5.3 to poprawki plików językowych oraz


Liczba pobrań: 3795
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Power Software Ltd.
Rozmiar:255 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 3795
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Power Software Ltd.
Rozmiar:255 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca