Program antyplagiatowy Anty-plagiat 1.0.0.6

Program antyplagiatowy Anty-plagiat umożliwia sprawdzanie różnego rodzaju tekstów czy zawarte w nich zdania zostały splagiatowane. Wystarczy do niego wrzucić tekst i już po paru minutach program pokaże nam w ilu procentach tekst jest oryginalny. Podkreśli kolorem czerwonym zdania, które są plagiatami oraz wskaże linki do ich umiejscowienia. Dzięki niemu sprawdzisz zarówno prace szkolne, dyplomowe, artykuły czy przypadkiem wcześniej ich ktoś nie opublikował.

Program antyplagiatowy Anty-plagiat w wersji demo umożliwia sprawdzenie tylko ograniczonej zawartość tekstu, pełna wersja nie ma żadnych ograniczeń i można nią sprawdzać dowolną ilość tekstów. Więcej o programie przeczytasz na stronie www.antyplagiat.net

W porównaniu z poprzednią edycją, Anty-plagiat w wydaniu 1.0.0.6 znacznie szybciej sprawdza prace dyplomowe, zostały dodane też funkcje sprawdzania antyplagiatu wyszukiwarkami Bing oraz Yandex. Nowe funkcje dostępne są jedynie w pełnej wersji. Użytkownicy starszych wersji proszeni są o pobranie aktualizacji ponieważ na niektórych komputerach wersje wcześniejsze mogą nieprawidłowo działać. Jak podaje producent: "program anty-plagiat jest w 100% bezpieczny, nie dostarcza sprawdzanych danych uczelniom po sprawdzeniu nim pracy dyplomowej nie musisz się martwić że stanie się ona plagiatem. Mimo iż z programu również korzystają szkoły oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego możesz mieć pewność że sprawdzane nim teksty nie są nikomu udostępniane".


Liczba pobrań: 6690
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:POLSEO
Rozmiar:2.1 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Liczba pobrań: 6690
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:POLSEO
Rozmiar:2.1 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Program miesiąca