R2księga pl

System umożliwiający kompleksowe prowadzenie księgowości w formie księgi przychodów i rozchodów bądź ryczałtowej ewidencji przychodów. Zawiera wiele modułów dodatkowych, pozwalających na prowadzenie wszystkich wymaganych ewidencji oraz na pełne rozliczenie firmy i jej właścicieli z urzędem skarbowym.

Aplikacja została zaprojektowana na bazie wieloletnich doświadczeń z systemem turbofirma (około 1500 sprzedanych egzemplarzy w tym dużo dla biur rachunkowych). Przy zachowaniu pełnej funkcjonalności dotychczasowego systemu program rozbudowano o dodatkowe funkcje i moduły, znacznie upraszczające i przyspieszające rozliczanie firmy oraz zamknięcie miesiąca. Szczególny nacisk położono na szybkość wprowadzania danych bez użycia myszki. Zoptymalizowane wprowadzanie dokumentów oraz cały system kontroli umożliwia zmianę organizacji pracy - dane wprowadzać może osoba nie znająca się na księgowości, natomiast księgowy tylko sprawdza i zamyka rozliczenia. Dzięki licznym konsultacjom z ekspertami prowadzącymi biura rachunkowe program dopracowano w najmniejszych szczegółach.

W ofercie znajduje się od 2004 roku. Charakteryzuje się stosunkowo niską ceną, natychmiastowym wdrożeniem oraz prostą i intuicyjną obsługą, którą mogą szybko opanować nawet początkujący użytkownicy komputerów. System polecany dla wszystkich firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub ewidencję ryczałtową. Szczególnie polecamy dla biur rachunkowych.

Wersja demonstracyjna posiada wszystkie mozliwości pełnej wersji. Jedynym ograniczeniem jest zablokowanie wydruków i eksportu danych po 60 dniach od daty instalacji


Liczba pobrań: 2470
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:RESET2 Sp. z o.o.
Rozmiar:38.16 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 2470
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:RESET2 Sp. z o.o.
Rozmiar:38.16 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca