RAKSSQL dla Biur Rachunkowych 2007.1.2.336 pl

Kompletne i profesjonalne rozwiązanie pozwalające na prowadzenie każdej formy rozliczeń księgowych i podatkowych dla dowolnej liczby klientów. Specyfika pracy nowoczesnego biura rachunkowego polegająca na świadczeniu usług w zakresie księgowości, analiz finansowych, kadr i płac, wymaga w dobie rynkowej konkurencji i rosnących potrzeb Klientów, zastosowania elastycznego, funkcjonalnego i efektywnego kosztowo systemu informatycznego. Program wymiernie usprawnia pracę biura wprowadzając automatyzację procesów księgowych przy jednoczesnym wykorzystaniu instrumentów kontroli działań. Pozwala na skuteczne zarządzanie biurem dostarczając informacji o stanie finansów firmy oraz należnościach i zobowiązaniach klientów.

System powstał na bazie 16-letniego doświadczenia firmy MSM w tworzeniu oprogramowania finansowo-księgowego. Z programów RAKS korzysta obecnie około 700 biur rachunkowych, w tym m.in. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. System oferuje pełną gamę zintegrowanych modułów, zapewniających wsparcie w podstawowej działalności biura w zakresie:

- prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych i ryczałtu

- ewidencji i amortyzacji środków trwałych

- kadr i płac

- deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych

- analiz finansowych

- kontroli i zarządzania pracą księgowych RAKSSQL zawiera również moduły usprawniające zarządzanie współpracą z klientami i obsługą biura rachunkowego m.in w zakresie:

- zarządzania relacjami z klientem (CRM)

- prowadzenia terminarzy i spotkań

- rejestracji zadań i operacji

- monitoringu pracy wykonanej dla każdego klienta

- obsługi fakturowania wykonanych usług

- kontroli należności i zobowiązań

Bezpieczeństwo inwestycji

Mając na uwadze optymalizacje kosztów zakupu systemu dla Biur Rachunkowych wprowadziliśmy unikatowe rozwiązanie. Klient wybiera z szerokiej gamy te elementy, które są dla niego niezbędne, osiągając w ten sposób najlepszy wskaźnik możliwości do ceny systemu. Dzięki pełnej integracji, rozbudowa jest szybka i bezproblemowa. Może być wykonana w dowolnym momencie, wraz

ze wzrostem potrzeb firmy.

Niskie koszty

RAKSSQL charakteryzuje się najniższym na rynku całkowitym kosztem zakupu i eksploatacji wśród programów wykorzystujących bazę danych SQL. Biura rachunkowe korzystające z RAKSSQL nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z zakupem bazy danych i programu do generowania raportów. Mogą również uniknąć wysokich kosztów związanych z zakupem

systemu operacyjnego dla serwera i często niezbędnej modernizacji komputerów.

Monitoring pracy wykonanej dla klienta

RAKSSQL rejestruje czas pracy, ilość i wartość wprowadzonych i zaksięgowanych dokumentów dla każdej obsługiwanej firmy. Te informacje pozwalają dokładnie określić nakład wykonanej pracy i cenę usługi dla klienta biura rachunkowego.

Monitoring pracy księgowych

RAKSSQL rejestruje czas pracy, ilość, wartość wprowadzonych i zaksięgowanych dokumentów dla każdego użytkownika (księgowego). Dzięki tym informacjom możemy dokładnie określić efektywność i rodzaj wykonywanej w danym okresie pracy przez każdego księgowego biura. Zintegrowany system RAKSSQL umożliwia płynne przejście pomiędzy ryczałtem, księgą podatkową i księgą handlową. Wszystkie wprowadzone kartoteki, ewidencje, dokumenty i deklaracje są dostępne w jednym zintegrowanym programie księgowym.

Wymiana danych

RAKSSQL pozwala na elektroniczny import danych, dokumentów handlowych, finansowych i magazynowych, przyspieszając i automatyzując proces księgowania oraz współpracę z klientami.

Automaty księgowe

Wykorzystanie automatów księgowych zwiększa efektywność pracy, dzięki możliwości definicji sposobu i zasad księgowania poszczególnych typów dokumentów. Dodatkowo taki sposób pracy minimalizuje błędy powstałe na skutek ręcznego wprowadzania danych.

Wielojęzyczne raporty i zestawienia

RAKSSQL oferuje narzędzia umożliwiające generowanie raportów i zestawień w wybranym przez Klienta języku.

Budowa relacji z klientem

System RAKSSQL oferuje także moduł CRM pozwalający na wygodne zarządzanie relacjami z klientami. System umożliwia niezależną obsługę firm (kontrahentów) i osób (kontaktów personalnych) oferując m.in. możliwość planowania spotkań, terminów przekazania dokumentów księgowych, rejestracji czasu i liczby rozmów telefonicznych, ilości przesyłek pocztowych.

Praca zdalna

RAKSSQL umożliwia zdalną pracę przez Internet. W oparciu o tę funkcjonalność możliwa jest praca w systemie dla użytkowników znajdujących się np. u Klienta, czy we własnym domu.

Opieka serwisowa

Mając na uwadze, jak ważną rolę pełni system informatyczny w biurze rachunkowym, oferujemy bezpłatny, 12-miesięczny pakiet serwisowy, gwarantujący szybkie i dedykowane wsparcie techniczne. Pakiet serwisowy zawiera również bezpłatny dostęp do najnowszych aktualizacji, dzięki czemu

system jest na bieżąco dostosowywany do zmieniających się przepisów prawno-podatkowych.


Liczba pobrań: 1118
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:MSM Sp. z o.o.
Rozmiar:88.88 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1118
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:MSM Sp. z o.o.
Rozmiar:88.88 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca