RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy 2007.1.2.336 pl

Zintegrowany pakiet dla różnej wielkości firm. W skład rozwiązania wchodzą moduły do obsługi sprzedaży, magazynu, finansów, księgowości, kadr i płac. RAKSSQL wykorzystuje bazę danych SQL, co pozwala na działanie systemu w architekturze klient-serwer, który dzięki przeniesieniu części przetwarzania na serwer charakteryzuje się dużą wydajnością i stabilnością. W odróżnieniu od większości innych programów tego typu, cechą szczególną RAKSSQL jest wykorzystywanie bezpłatnego serwera baz danych (do pobrania osobno - szczegóły w opisie), który może pracować nie tylko pod kontrolą Microsoft Windows ale także na systemach Linux lub Sun Solaris, co znacząco obniża koszty wdrożenia.

SKŁADNIKI PAKIETU

RAKSSQL oferuje pełną gamę zintegrowanych modułów, zapewniających wsparcie m.in. w zakresie:

- sprzedaży i obsługi zamówień

- zakupów i dostaw

- księgowości i środków trwałych

- kadr i płac

- zarządzania relacjami z klientem (CRM)

- zarządzania sprzedażą

- magazynu i produkcji

- zarządzania finansami

- analiz finansowych, budżetowania i kontrolingu

- zarządzania współpracą z kontrahentami z obszaru UE i z poza tego obszaru

- zdalnego dostępu

GŁÓWNE ZALETY PAKIETU

Łatwość obsługi

RAKSSQL zawiera nowoczesne rozwiązania z zakresu ergonomii interfejsu i przejrzystości obsługi całego systemu. Szerokie możliwości dotyczą zarówno konfigurowania wyglądu okien, jak i sposobu prezentacji danych. Zastosowanie nowatorskiego rozwiązania SmartGrid pozwala na szybkie i

dowolne wyszukiwanie, sortowanie, grupowanie i sumowanie danych, a następnie wierny wydruk. Ściśle określone zasady poruszania się w programie umożliwiają szybka naukę i zwiększoną efektywność w codziennej pracy.

Własne wzory raportów

Wbudowany bezpłatny generator raportów RaportPro daje możliwość zaprojektowania każdego wydruku od podstaw lub zmodyfikowania tych oferowanych wraz z programem. Generator pozwala na odczyt z bazy danych interesujących informacji, pokazaniu ich na dowolnie zaprojektowanym

zestawieniu, a następnie wydrukowanie.

Otwarta współpraca

RAKSSQL wykorzystuje powszechnie używany standard XML jako podstawowy format służący wymianie danych. W elestyczny sposób można wymieniać dane zarówno pomiędzy programami finansowo - księgowymi z rodziny RAKS, jak i dowolnymi zewnętrznymi systemami informatycznymi.

Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi

Program współpracuje z urządzeniami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych i innymi urządzeniami zewnętrznymi. Możliwość pełnej wymiany danych pozwala na współpracę z programami księgowymi czy sklepami internetowymi.

Baza danych

Wykorzystana w RAKSSQL bezpłatna baza danych SQL Firebird oferuje możliwości dostępne dotychczas jedynie w drogich rozwiązaniach dla dużych firm. Jest szybka, bezpieczna i skalowalna oraz odporna na awarie. Charakteryzuje się dużą efektywnością działania zarówno na pojedynczym

komputerze, jak w sieci obsługującej tysiące operacji i setki użytkowników.

Możliwość wyboru systemu Linux

RAKSSQL daje możliwość wyboru systemu operacyjnego serwera, na którym będzie działać baza danych SQL. Wykorzystanie darmowego systemu Linux (na życzenie Klient otrzymuje darmową wersję systemu Linux dedykowaną do współpracy z RAKSSQL) zdecydowanie obniża całkowity koszt związany z zakupem i użytkowaniem oprogramowania.


Liczba pobrań: 1361
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:MSM Sp. z o.o.
Rozmiar:88.88 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1361
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:MSM Sp. z o.o.
Rozmiar:88.88 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca