RAKSSQL dla Mikro Przedsiębiorstw 2007.1.2.336 pl

System został stworzony z myślą o potrzebach niedużego biznesu - małych firm i samodzielnych przedsiębiorców. System oferuje to, co dla przedsiębiorcy najistotniejsze:

- niskie koszty i duże możliwości

- łatwość obsługi i efektywność pracy

- dopasowanie do aktualnych potrzeb

- możliwość bezproblemowej i taniej rozbudowy

Łatwość obsługi i efektywność pracy

System RAKSSQL to program ergonomiczny i prosty w obsłudze. W intuicyjny sposób użytkownik poznaje i wykorzystuje pełny zakres jego możliwości. RAKSSQL pozwala na dostosowanie parametrów systemu, przeglądu danych, wydruku dokumentów i zestawień do indywidualnych wymagań użytkowników.

Atrakcyjna cena

System RAKSSQL oferuje duże możliwości przy niskim koszcie zakupu, wdrożenia i użytkowania programu. Dostosowanie cen modułów systemu do możliwości finansowych niedużych firm oraz dopasowanie konfiguracji systemu do rzeczywistych potrzeb przedsiębiorstwa znacząco obniża koszty zakupu programu. Bez dodatkowych opłat RAKSSQL oferuje dodatkowo takie funkcje systemu jak generator do projektowania wydruków i zestawień czy obsługę kasy i banku. Z uwagi na prostotę i intuicyjność procesu instalacji użytkownicy nie muszą ponosić dodatkowych kosztów związanych z uruchomieniem programu.

Szybki Start

Rozpoczęcie pracy w systemie jest wyjątkowo szybkie i proste. Proces instalacji i wdrożenia systemu jest intuicyjny i nie wymaga specjalistycznych umiejętności, zaś czas potrzebny na naukę programu jest zredukowany do minimum. Dzięki opiece serwisowej i dostępnym szkoleniom wszelkie problemy są rozwiązywane szybko i profesjonalnie.

Optymalne rozwiązania:

RAKSSQL to nowoczesny system, dopasowany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. W zależności od wymagań i możliwości, pozwala na optymalny wybór i najodpowiedniejszą konfigurację.

RAKSSQL to system w pełni zintegrowany, umożliwiający w miarę rozwoju przedsiębiorstwa, bezproblemową, tanią i szybką rozbudowę.

RAKSSQL obsługuje drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych i inne urządzenia. Możliwość współpracy z arkuszem kalkulacyjnym i innymi programami znakomicie rozbudowuje możliwości systemu

RAKSSQL ułatwia współpracę w przypadku prowadzenia księgowości w biurze rachunkowym. Wszystkie dokumenty handlowe, finansowe i magazynowe mogą zostać wysłane elektronicznie, zmniejszając koszty związane z obsługą przedsiębiorstwa

RAKSSQL automatyzuje obsługę sprzedaży, zamówień, zakupów. magazynu, płatności i rozliczeń z kontrahentami. Wszystkie wprowadzone dokumenty:

handlowe, finansowe i magazynowe, mogą zostać automatycznie zaksięgowane, w sposób odpowiedni do formy prowadzonej ewidencji.

RAKSSQL obsługuje wyliczanie wynagrodzeń, wspiera prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (program Płatnika) i urzędem skarbowym.

Bezpieczeństwo

System RAKSSQL jest stabilny i bezpieczny. Specjalnie zaprojektowane funkcje umożliwiają prostą archiwizację danych oraz łatwą kontrolę nad użytkownikami i wykonanymi operacjami. Jedną z podstawowych cech systemu jest dbałość o wykonywanie archiwum bazy danych, które zabezpiecza nas przed utratą danych np. w przypadku uszkodzenia dysku twardego, na którym znajduje się baza danych. W większości systemów operacja taka wymaga przerwy w pracy i wylogowania wszystkich użytkowników. RAKSSQL umożliwia wykonywanie archiwum w dowolnym momencie bez konieczności przerw w pracy. Jednocześnie system zapewnia pełną kontrolę transakcji np. w przypadku awarii komputera dane dokumentu wracają do stanu pierwotnego sprzed modyfikacji i nie są zapisane częściowo.


Liczba pobrań: 871
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:MSM Sp. z o.o.
Rozmiar:88.88 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 871
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:MSM Sp. z o.o.
Rozmiar:88.88 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca