Ramzes IGD

Ramzes IGD to moduł Aplikacji Ramzes odpowiadający za komunikację pomiędzy systemem a internetową giełdą długów portalu dlugi.info. Dzięki programowi użytkownicy Aplikacji bezpośrednio z systemu mają możliwość:

wystawiania na sprzedaż poprzez dlugi.info niezapłaconych faktur/wierzytelności

usuwać wystawione wcześniej dokumenty na dlugi.info

monitorować oferty sprzedaży faktur/wierzytelności wystawionych przez innych przedsiębiorców

Ramzes IGD posiada zastosowania, które w znaczący sposób przyspieszają korzystanie z dobrodziejstw serwisu dlugi.info. Rozpoczęcie korzystania z dlugi.info wymaga rejestracji i założenia konta, która inicjowana jest z Aplikacji Ramzes. Późniejszy eksport wierzytelności, bieżący podgląd stanu sprzedaży wierzytelności, jak i w końcu kasowanie wykupionych dokumentów odbywa się także bezpośrednio z menu Aplikacji. Sprzedaż wierzytelności (po uruchomieniu Ramzes IGD) możliwa jest w modułach finansowo-księgowych oraz sprzedażowych Aplikacji Ramzes.

Ramzes – Sprzedaż i Ramzes – Magazyn wzbogacone są o wyjątkowo przydatną funkcję. Dzięki stałemu połączeniu z bazą dlugi.info już w chwili wystawienia dokumentu operator programu otrzymuje sygnał o obecności kontrahenta na dlugi.info. W zależności od indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa istnieje możliwość zastosowania kliku poziomów kontroli wierzytelności. W tym zakresie Aplikacja umożliwia:

całkowite pominięcie kontroli

informowanie o efektach monitoringu

blokownie wystawienia faktury dla kontrahentów obecnych na dlugi.info

blokowanie wystawie faktury o określonej wysokości dla kontrahentów obecnych na dlugi.info

UWAGA

Po pobraniu programu z WWW, należy zmienić nazwę rozszerzenia pliku z ex_ na exe.


Liczba pobrań: 1154
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Ramzes Sp. z o.o.
Rozmiar:179.58 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca