Rappelz Epic PL Masquerade 9.1

Rappelz to bezpłatna gry typu MMORPG znana tysiącom graczy na całym świecie. Stworzenie postaci w Rappelz jest niesamowicie łatwe i pozwala na wkroczenie do burzliwego świata heroicznej gry fantasy przepełnionej magią. W tej produkcji każdy ma możliwość wyboru profesji swojej postaci – od Skrytobójcy do Kapłana, od Czarnoksiężnika do Rycerza. Każdy gracz, wedle swoich upodobań, decyduje jakiego typu postacią będzie grać i jaką rolę się wcieli. Przykładowo – Kapłan dzięki swoim leczącym umiejętnościom będzie wspierał innych, dlatego też z natury powinien być przyjazny dla innych. Charakteryzujący się niską obroną Kapłan będzie stronił od bezpośredniej walki, jednak zaklęcia wspierające pomogą jemu i innym wykonać nawet najtrudniejsze zadania. Fabuła stanowi także tło przygód i wyzwań, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć. Wielu graczy lubi tworzyć własne historie, którymi dzieli z innymi w trakcie zabawy, wzbogacając rozgrywkę.

W Rappelz wybrać możesz spośród trzech Ras postaci: Asura, Gaia i Deva. Podobnie jak w przypadku profesji, wybór odpowiedniej rasy jest bardzo ważny, ponieważ każdą charakteryzują inne umiejętności i inny wygląd. Zasadniczą kwestią jest System Chowańców (Bestii). Każda postać w grze może oswajać i szkolić Chowańce do walki zgodnie z preferowaną rolą i stylem gry. Chowańce mogą więc wspierać Twoją postać, zwiększając lub zmniejszając zagrożenie, lecząc, zadając obrażenia itp. Obecnie w świecie gry dostępnych jest 28 różnych bestii, różniących się wyglądem, możliwościami i zdolnościami. Im bardziej niespotykany jest Twój Chowaniec, tym większą siłą dysponować będzie Twoja postać. Nie zmienia to jednak faktu, że Rappelz – jak każda inna MMORPG – jest grą opierającą się na zdobywaniu doświadczenia, gdzie rozwijana przez Ciebie postać rośnie w siłę, wykonując liczne zadania, walcząc z potworami i ucząc się nowych umiejętności.

Masquerade to nowe rozszerzenie, dodające podziemia, Cyrk Czerwonych Pająków, a także nowe wyzwania dla postaci mających poziomy 160 i wyższe. Pojawia się kilku nowych bossów, w tym Lillis, Mephisto i the Soul of Lunacy.

UWAGA

Z tej strony pobiera się klienta, który pobiera właściwy plik, mający ok. 2,5 GB.


Liczba pobrań: 4189
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Gpotato
Rozmiar:5.76 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca