recentCRM dla InsERT GT 4.0 pl

Narzędzie wspierające procesy marketingowe i handlowe w małych i średnich przedsiębiorstwach. Wspomaga działania pracowników firmy, przyspieszając ich pracę. Skupia w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje o klientach. Wspiera też podejmowanie trafnych decyzji dzięki modułowi raportów. System daje możliwość przeprowadzania skutecznych kampanii marketingowych wobec grup klientów. Dzięki swojej elastyczności i bogatej funkcjonalności może być stosowany w firmach handlowo-usługowych o dowolnej specjalizacji.

recentCRM dla InsERT GT pozwala na korzystanie z danych na temat klientów, które są zgromadzone w systemie InsERT GT. Integracja recentCRM dla InsERT GT z systemami firmy InsERT daje kompleksową opiekę nad działaniem przedsiębiorstwa.

Funkcje filtrowania i szybkiego wyszukiwania umożliwiają błyskawiczne dotarcie do potrzebnych informacji. Przejrzysty kalendarz pokazuje zakres oraz termin zadań do wykonania. Program gromadzi kompletną historię kontaktów nawiązywanych z klientami. Posiada zaawansowane możliwości kontroli dostępu i przydziału uprawnień, co pozwala skutecznie chronić dane.


Liczba pobrań: 1142
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Connect Distribution
Rozmiar:55.39 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 1142
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Connect Distribution
Rozmiar:55.39 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca