Registry Life 3.36

Registry Life to bezpłatne narzędzie do czyszczenia i optymalizacji rejestru systemowego. Program potrafi zoptymalizować rejestr systemów Windows 2000, XP, Visty oraz Windows 7. Działanie aplikacji polega między innymi na wyszukiwaniu i kasowaniu zbędnych informacji z systemowej bazy. Kontroli podlegają na przykład pliki autostartu, powiązania typów plików, współdzielone biblioteki czy ustawienia aplikacji. Sprawdzeniu można poddać cały rejestr, jak również jedynie jego fragmenty.

Registry Life po przeprowadzeniu optymalizacji skompresuje i zdefragmentuje pliki rejestru. Ma to na celu zmniejszenie ich rozmiaru, przyspieszenie ładowania do pamięci i uproszenie wyszukiwania zapisanych w nich informacji. Dzięki tej operacji system i aplikacje będą pracowały szybciej i bardziej wydajnie. Skanowanie i naprawę systemowej bazy danych można przeprowadzać ręcznie jak również automatycznie w zdefiniowanych wcześniej odstępach czasu. Oczywiście przed każdym skanowaniem Registry Life tworzy kopię rejestru, byś w razie problemów mógł przywrócić jego działającą wersję.

Kolejna wersja programu przynosi poprawki funkcjonalności i likwidację zauważonych bugów.

UWAGA

Aplikacja podczas instalacji chce dodać elementy innych producentów. Można tego uniknąć, odznaczając je podczas procesu.


Liczba pobrań: 2913
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:ChemTable.com
Rozmiar:29.68 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Liczba pobrań: 2913
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:ChemTable.com
Rozmiar:29.68 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Program miesiąca