RelayFax PRO 6.01

RelayFax - jest potężnym serwerem faksowym umożliwiającym zautomatyzowanie wysyłania , otrzymywania i zarządzania faksami. Dzięki integracji z istniejącym systemem email, RelayFax pozwala użytkownikom sieci na korzystanie ze wszystkich funkcji faksu, bezpośrednio z ich komputerów.

Program korzysta z technologii Klient/serwer, z serwerem pracującym na komputerze sieciowym i aplikacjami klienckimi działającymi na komputerach osobistych czy przenośnych. Może być używany lokalnie oraz zdalnie. Można będąc w podróży do jakiegokolwiek miejsca na świecie wysłać faks poprzez serwer RelayFax w firmie.

Użytkownicy mogą także otrzymywać faksy poprzez swoje konta poczty elektronicznej lub urządzenia faksujące włączone do ich sieci. RelayFax pozwala na konwertowanie przychodzących faksów na różnorodne formaty takie jak TIFF, JPEG oraz BMP. Moduł Optical Character Recognition (OCR) może być użyty do konwersji przefaksowanych dokumentów do formatów edytowalnych jak DOC czy PDF. Można również wysyłać pojedynczy faks do wielu odbiorców i automatycznie przydzielać własne szablony faksów do wybranych użytkowników i grup.


Liczba pobrań: 1970
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:Alt-N
Rozmiar:11.45 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1970
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:Alt-N
Rozmiar:11.45 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca