Revo Uninstaller Pro 3.1.7

Revo Uninstaller Pro jest użyteczną aplikacją do kompleksowego usuwania programów z systemu. Program posiada funkcję i narzędzie przypominające aplet „Dodaj/Usuń Programy” wbudowany w system Windows. Czym różni się od niego?

Revo Unistaller Pro kasuje związane z wybranym programem pliki , wpisy do rejestru, skróty, pliki tymczasowe itp. Ułatwia także oczyszczenie Autostartu Windows, historii przeglądarek internetowych lub całych pakietów oprogramowania, jak np. MS Office. Aplikacja wyposażona została również w tzw. tryb łowcy - po wskazaniu z jego pomocą jakiejś ikonki, Revo Unistaller sam wyszuka odpowiednią aplikację i powiązane z nią rzeczy a następnie odinstaluje je. Aplikacja to niewielkie narzędzie, które przyda się także właścicielom nowych notebooków, którzy chcieliby w prosty i szybki sposób usunąć Bloatware - zainstalowane przez producenta komputera, często zbędne, programy.

Wersja płatna posiada opcje i narzędzia, których nie ma w wydaniu darmowym. Są to między innymi wymuszenie deinstalacji, odinstalowywanie kilku aplikacji w tym samym czasie czy też oczyszczanie przeglądarek internetowych.

Kolejna wersja programu przynosi poprawki funkcjonalności i likwidację zauważonych bugów.