RSS Alert 1.14

RSS Alert to darmowy czytnik kanałów RSS. Spośród innych programów tego typu wyróżnia się selekcją pokazywanych informacji i unikalną formą ich prezentacji. Dzięki aplikacji użytkownik może otrzymywać tylko najważniejsze i najbardziej interesujące wiadomości.

RSS Alert analizuje treść każdego pobranego newsa pod kątem zawartych w nim słów kluczowych i przypisuje mu jeden z czterech stopni ważności. Gdy czytnik RSS pobierze istotną informację, na dole ekranu pojawi się kolorowa belka z nagłówkiem artykułu, godziną i źródłem newsa. Przypomina to pasek najważniejszych informacji wyświetlany w telewizjach informacyjnych takich jak CNN, TVN 24 czy Polsat News. RSS Alert daje nam możliwość edycji i przypisywania słów kluczowych do różnych stopni alarmów.

RSS Alert bardzo oszczędnie korzysta z zasobów pamięci i do momentu nadejścia ważnej informacji jest dla nas praktycznie niezauważalny. Będzie stanowił dobrą alternatywą dla osób, które nie są zainteresowane błahostkami lub czekają na ważnego newsa. Ten czytnik RSS może nam zaoszczędzić sporo czasu, bo nie będzie nam zawracał głowy mało ważnymi dla nas wiadomościami.

Aktualizacja wprowadza m.in.:

naprawiono błędne przetwarzanie daty, co powodowało, że żadne typy alertów nie były wyświetlane,

naprawiono problem ze zbyt dużą czcionką elementów interfejsu po zmianie rozdzielczości (DPI) na większą niż 96 pikseli,

naprawiono podawanie nieprawidłowej godziny w stosunku do czasu warszawskiego (+1GMT),

naprawiono szerokość paska alertów w zależności od położenia (np.: skrajnie z boku) paska zadań Windows,

naprawiono otwieranie alertu w przeglądarce (brak reakcji w przycisku "Więcej"),

poprawiono płynność animacji zmiany kolorów (gradientu),

poprawiono sprawdzanie, czy alert został już wyświetlony (niektóre serwisy aktualizują temat wiadomości, podczas gdy treść jest ta sama, przez co alert jest ponownie wyświetlany, tak jak by dotyczył nowej wiadomości),

skrócono długość podawanego czasu jaki upłynął od publikacji wiadomości,

dodano możliwość odświeżania (sprawdzania kanałów) minimalnie co 12 sekund,

zaktualizowano słowa kluczowe i wyjątki,

korekta interfejsu paska alertów.


Liczba pobrań: 2704
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:FranmoSoftware - Maciej Opaliński
Rozmiar:762 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca