Sacred Demo Demo

Sacred to zapowiadająca się niezwykle ciekawie gra RPG osadzona w świecie fantasy. Demo oferuje dwie grywalne postaci – Serafina i Gladiatora oraz 13 krótkich misji rozgrywanych w świecie Ancaria.

W pełnej wersji gry gracz wybiera jednego z 6 dostępnych bohaterów, z których każdy posiada własną charakterystykę, styl walki i umiejętności. Klasycy gatunku mogą wybrać standardowe klasy postaci - maga lub leśnego elfa, podczas gdy gracze poszukujący nowych rozwiązań z chęcią wcielą się w postać gladiatora czy mrocznego elfa. Na prawdziwych rewolucjonistów czekają natomiast Serafini - wyznawcy mistycznych Aniołów i Wampirzyce, które siłę czerpią z krwi wysysanej wrogom.

Gra oferuje ponad 30 różnorodnych misji i ponad 200 mini zadań i już na samym początku gry, będziemy mieli swobodny dostęp do 70% powierzchni świata gry. Pozostała jego część zostanie udostępniona w trakcie kolejnych zdań. Akcja gry będzie się toczyć w szesnastu różnych środowiskach obejmujących m.in. krainy lodowe, lasy, pustynie i niezastąpione w grach fabularnych katakumby. Co ciekawe w trakcie rozgrywki będziemy mogli również walczyć konno, wykorzystując do tego celu zarówno broń jak i szeroki arsenał czarów. W trybie gry wieloosobowej w rozgrywce może brać udział do 16 graczy jednocześnie.


Liczba pobrań: 1398
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Ascaron Entertainment
Rozmiar:241.93 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1398
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Ascaron Entertainment
Rozmiar:241.93 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca