SANOXY CA-U3EXP ExpressCard USB 3.0 Super Speed (Winows Vista) 1.0

SANOXY CA-U3EXP ExpressCard USB 3.0 Super Speed (Winows Vista) to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Planex USA.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

SANOXY CA-U3EXP ExpressCard USB 3.0 Super Speed (Winows Vista) to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite L350 Realtek LAN Driver 6.216.0120.2009 for Vi, czy Asus P8Z68-V PRO/GEN3 WebStorage Utility 3.0.94.193. Aplikacja SANOXY CA-U3EXP ExpressCard USB 3.0 Super Speed (Winows Vista) może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.


Liczba pobrań: 35
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Planex USA
Rozmiar:11 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca