Scan2PDF Mobile 1.04 (Windows Mobile)

Scan2PDF Mobile jest programem, dzięki któremu za pomocą palmofona wyposażonego w aparat fotograficzny można zeskanować dowolny dokument i od razu skonwertować go do formatu PDF.

Pliki PDF utworzone przez Scan2PDF Mobile są odpowiednio skompresowane, aby bez problemu mogły być wysyłane przez e-mail lub na telefon faxu prosto z PocketPC. Scan2PDF Mobile jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z systemem Windows Mobile posiadającymi wbudowany moduł aparatu fotograficznego rozdzielczości co najmniej 1 megapixela.

Obsługa programu jest bardzo prosta. Po uruchomieniu aplikacji, wciskamy przycisk Scan document, który uruchamia aparat fotograficzny, a po zrobieniu zdjęcia, wciskamy kolejny przycisk Make PDF i koniec. Dwa kliknięcia wystarczą, żeby z papierowego dokumentu powstał profesjonalny dokument PDF. Jakość skanowania nie będzie oczywiście tak dobra jak w stacjonarnym skanerze, ale znacznie przewyższa urządzenia kserokopiarki.

Scan2PDF Mobile potrafi zeskanować numery strony I poukładać je w odpowiedniej kolejności w pojedynczym pliku PDF.

Po utworzeniu PDFa, aplikacja daje nam do wyboru otwarcie w dowolnym czytniku PDF lub wysłanie via e-mail. Pliki automatycznie zapisywane są na dysku palmofona, w folderze Moje Dokumenty.

Obsługiwane urządzenia

Pocket PC


Liczba pobrań: 694
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Burrotech
Rozmiar:110 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 694
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Burrotech
Rozmiar:110 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca