Second Life 5.1.0.511732

Second Life to gra sieciowa, której wirtualny świat w całości został zbudowany przez jej użytkowników. Gra, a w zasadzie cały wirtualny świat, pojawił się w 2003 roku i od tego czasu zdołał zgromadzić wiele milionów użytkowników. Od pewnego czasu dostępne są trzy rodzaje awatarów - współczesne, klasyczne oraz "wampiryczne" - w tej kategorii mamy nie tylko wampiry, ale również i inne mroczne stworzenia.

Second Life ma pozornie bardzo prosty gameplay: tworzymy swojego wymarzonego bohatera i prowadzimy w sieci życie. W tytule stworzonym przez Linden Research zaskakuje ogromna ilość możliwości interakcji pomiędzy poszczególnymi graczami, możliwość realizowania własnych pomysłów, a nawet zarabiania prawdziwych pieniędzy! Często organizowane są także specjalne wydarzenia - tworzone zarówno przez ekipę utrzymującą grę, jak i samych graczy. Niestety, ten specyficzny symulator życia nie ma polskiej wersji językowej.

W najnowszej edycji dodano kolejne elementy, które wpływają na przyjemność z zabawy. Nie obeszło się także bez pewnych poprawek technicznych.


Liczba pobrań: 3385
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Linden Labs
Rozmiar:100.62 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca