SigSoft System Lock 1.0.0

SigSOFT System Lock posiada opcje niezbędne każdemu administratorowi oraz zwykłemu posiadaczowi Windows XP. Pozwala na ukrywanie dowolnych plików i folderów w systemie. Zawiera również zaawansowane opcje modyfikacji ustawień rejestru systemowego w celu odblokowania ukrytych opcji administracyjnych.

Program służy do:

a) modyfikacji zaawansowanych ustawień systemu Windows XP (podzielonych na różne kategorie, np: System, Pulpit, Outlook Express itp.) Program posiada możliwość tworzenia profili ustawień, przez co moze być wykorzystywany przez administratorow systemów do wgrywania jednakowych ustawien na podleglych im komputerach za pomoca kilku kliknięć myszą.

b) ukrywania w systemie dowolnych plików i katalogów - po ukryciu nie są widoczne nawet w trybie awaryjnym)

c) wykonywania kopii bezpieczeństwa i przywracania ustawień rejestru systemowego (przydatne przy wprowadzaniu modyfikacji)

Wersja demo prezentuje tylko część możliwości programu. Mimo to pozwala na modyfikację wielu przydatnych opcji w systemie Windows XP. Program w pełnej wersji jest płatny, ale zakup dokonywany jest tylko raz - wszelkie dalsze aktualizacje są całkowicie bezpłatne.


Liczba pobrań: 1563
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:SigSOFT
Rozmiar:27.72 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca