Skład Opału 10.1

Skład Opału to bardzo przyjazny w obsłudze program do sprzedaży opału, w tym wszelkich wyrobów węglowych. Szybko wystawisz wszystkie dokumenty wymagane w Twojej pracy, wydrukujesz zestawienia do Urzędu Celnego, zbudujesz swoją bazę Klientów. Nie musisz czuć się dobrze w obsłudze komputera, aby z niego sprawnie korzystać. Aplikacja oblicza akcyzę na węgiel, jest zgodny z przepisami na rok 2013.

Skład Opału umożliwia wystawianie dokumentów dostawy, obrazujących sprzedaż zwolnioną od akcyzy. Sporządzanie tych dokumentów jest proste i intuicyjne. Program zawiera tabelę podmiotów zwolnionych z podatku akcyzowego, z której można szybko korzystać podczas wystawiania Dokumentów. Wystawiając Dokument dostawy, program wylicza także kwotę sprzedaży zgodnie z aktualnymi zasadami podatkowymi (doliczanie akcyzy, zgodność wyliczeń z kasą fiskalną i inne).

W tym wydaniu aplikacji:

-dodano kolumnę "Zanieczyszczenie" do Formularza przyjęcia odpadów" (Opcje programu - Formularze).

- utworzono system kont pracowników z uprawnieniami. Nazwisko zalogowanego pracownika widnieje na drukowanych dokumentach, ponadto każdy pracownik może mieć inne uprawnienia (np. do podglądu faktur i raportów sprzedaży).

- zmieniono: zmiana daty wystawienia dokumentu (dotyczy wszystkich typów dokumentów w programie), nie powoduje już jego "resetu", czyli wyczyszczenia jego zawartości. Umożliwia to np. zmianę daty wystawienia faktury sporządzanej do dokumentu WZ lub po dodaniu pozycji do faktury.

UWAGA

Z wersji demo możesz korzystać nawet przez 60 dni.


Liczba pobrań: 1944
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:ITOpen Software
Rozmiar:6.07 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca