Skype 7.4.1

Skype to niezwykle popularny komunikator internetowy, pozwalający na prowadzenie rozmów głosowych oraz wideo z innymi użytkownikami programu. Aplikacja wykorzystuje w tym celu zaawansowaną technologię peer-to-peer, która współpracuje z praktycznie każdą zaporą ogniową i routerem bez potrzeby dodatkowej konfiguracji. Głównymi zaletami programu są: łatwa instalacja, intuicyjny interfejs, bardzo dobra jakość dźwięku oraz wysoki poziom bezpieczeństwa (dane z głosem są przesyłane w zaszyfrowanych pakietach).

Pobierz Skype, aby korzystać z wszystkich jego darmowych funkcji, jak indywidualne i grupowe rozmowy wideo, udostępnianie ekranu, wiadomości tekstowe z użyciem emotikonów oraz możliwością załączania plików czy integracja z pocztą Outlook. Ponieważ jest to wersja Skype pl, nie będziesz mieć problemów z wykorzystaniem wszystkich funkcji tej aplikacji. Oprócz połączeń pomiędzy komunikatorami można wykupić także opcję telefonowania na numery stacjonarne w wybranych krajach oraz wysyłania wiadomości SMS. W programie dostępny jest funkcjonalny katalog publiczny, który umożliwia szybkie odnalezienie znajomych. Do katalogu każdy użytkownik może dodać swój szczegółowy profil wraz ze zdjęciem (tworzenie awatarów). Do dyspozycji użytkownika została oddana poczta głosowa oraz praktyczne przekierowanie rozmów na telefon.

Skype obsługuje jakość Full HD podczas rozmów wideo. Możliwe są rozmowy ze znajomymi z Facebooka nawet w sytuacji, gdy nie są oni użytkownikami Skype. Opcja Push to talk może być przydatna w przypadku gier multiplayer. Użytkownicy mogą korzystać z tłumaczenia rozmów i wiadomości, aby móc kontaktować się z ludźmi na całym świecie. Kolejna zaleta programu to niewielki plik instalacyjnym, dzięki czemu download Skype jest bardzo szybki.

Pobierz Skype za darmo i już dziś zacznij korzystać z jego praktycznych i wygodnych funkcji. Do prowadzenia rozmów wideo lub głosowych niezbędna jest kamera oraz mikrofon. Rejestracja konta użytkownika w Skype odbywa się w prosty sposób.


Liczba pobrań: 16853
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Skype Ltd.
Rozmiar:58.83 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca