SoftMaker FreeOffice 2018 r945

SoftMaker FreeOffice to pakiet biurowy, z którego można korzystać całkowicie za darmo zarówno w domu, jak i używać w firmie. Może być alternatywą dla MS Office lub innych zestawów tego typu. W jego skład wchodzą trzy aplikacje: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny oraz narzędzie do tworzenia prezentacji. Wszystkie są w pełni kompatybilne z formatami plików używanymi przez konkurencję, w tym DOCX, XLSX i PPTX. W każdym z nich użytkownik może samodzielnie wybrać, czy chce mieć klasyczny interfejs, czy też wstążkę, a potem zmienić to w dowolnym momencie.

Pełen pakiet SoftMaker FreeOffice to:

  • TextMaker - edytor tekstu z szerokim wyborem opcji formatowania, pozwalającymi praktycznie na stworzenie każdego rodzaju dokumentu - od podania po ulotki reklamowe. Pozwala nie tylko na zapis jako .doc czy .txt, ale także .docx, .pdf, a nawet .epub!
  • PlanMaker - arkusz kalkulacyjny z obsługą formuł, oferuje ponad 350 wbudowanych funkcji kalkulacyjnych, a także szereg narzędzi analitycznych, maksymalna wielkość jednego arkusza to dokładnie milion rzędów oraz 16384 kolumn; może także tworzyć wykresy i diagramy w 2D i 3D
  • Presentations - narzędzie do tworzenia animacji, pozwalające zamieszczać w nich pokazy slajdów, klipy wideo, animacje oraz różnego rodzaju efekty graficzne i tekstowe

SoftMaker FreeOffice nie jest jak na razie dostępny w polskiej wersji językowej. Mimo to warto wypróbować jego szerokie możliwości. Na stronie producenta dostępne są także wersja na Mac, Linux oraz Androida.

UWAGA

Po kliknięciu POBIERZ, użytkownik zostanie przekierowany na stronę projektu, gdzie należy podać e-mail, kraj oraz imię. Dopiero wówczas zostanie udostępniona możliwość pobrania instalatora pakietu, który ma wielkość 108 MB. Natomiast na podany adres e-mail przyjdzie wygenerowany klucz aktywacyjny - jeśli nie widzisz go w krzynce, sprawdź folder ze spamem.


Liczba pobrań: 4544
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:SoftMaker
Rozmiar:113.48 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 4544
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:SoftMaker
Rozmiar:113.48 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca