Software Virtualization Solution 2 + SP1

Najnowsze rozwiązanie firmy Altiris rewolucjonizujące proces zarządzania instalacjami aplikacji w systemie Windows.

W rozwiązaniu tym aplikacje uruchamiane są w specjalnej warstwie wirtualnej w pamięci komputera i są rejestrowane w systemie jedynie na czas ich działania. Po zamknięciu aplikacji wszystkie wpisy w rejestrach systemowych wracają do stanu sprzed uruchomienia programu. Dzieki temu nowatorskiemu rozwiązaniu możemy uniknąć konfliktów pomiędzy programami pracującymi na tym samym komputerze, redukując czas i koszt ich testowania przed ostatecznym wdrożeniem (dotyczy to również konfliktów między różnymi wersjami tej samej aplikacji np. MS Office 97 i 2000).

Software Virtualization Solution pozwala tworzyć na jednym komputerze wiele wirtualnych warstw roboczych, przeznaczonych do różnych zadań, np.: środowisko robocze, środowisko testowe, środowisko gier. Przełączenie się pomiędzy warstwami, jest praktycznie natychmiastowe, nie wymaga restartu komputera oraz pozwala na uruchomienie specyficznego środowiska, wydzielonego tylko dla danej warstwy. Software Virtualization Solution, poprzez warstwę izolującą, utrzymuje system w stałej kondycji.

Chroni przed zaśmiecaniem systemu, oraz jego rejestrów. Usunięcie warstwy, na której testowaliśmy oprogramowanie np. trialowe powoduje, że wszystkie konsekwencje instalacji takiego oprogramowania znikają wraz z usunięciem warstwy na której były zainstalowane.

Program przeznaczony jest dla użytku domowego bezpłatnie, można go również używać korporacyjnie, ale wówczas należy go kupić.


Liczba pobrań: 2688
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Altiris / CONNECT DISTRIBUTION
Rozmiar:1.83 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 2688
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Altiris / CONNECT DISTRIBUTION
Rozmiar:1.83 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Program miesiąca