SOKARIS-Przelewy 1.1.1.6

SOKARIS-Przelewy to program do wypisywania i wydruku bankowych poleceń przelewu i jest przeznaczony do obsługi firm, które potrzebują łatwo i szybko wystawić bankowe polecenie przelewu. Aplikacja umożliwia wypisanie zarówno "zwykłego" polecenia przelewu jak też polecenia przelewu do Urzędu Skarbowego lub placówki ZUS. Specjalnie przygotowane szablony wydruku spełniają wszelkie wymogi stawiane blankietom poleceń przelewu, a dzięki szerokim możliwościom programu możesz je dowolnie modyfikować, a także tworzyć zupełnie nowe szablony, które następnie możesz wykorzystać do wydruku dokumentów. Wszystkie wystawione dokumenty możesz w każdej chwili przejrzeć, zmodyfikować lub usunąć. Wpisując do programu dane Twojej firmy, możesz je później wykorzystać jako dane dłużnika lub wierzyciela w nowo wystawionym dokumencie polecenia przelewu.

SOKARIS-Przelewy prowadzą także bazę danych kontrahentów. Żądanego kontrahenta możesz w niej natychmiast znaleźć i wstawić jego dane do przygotowywanego dokumentu zarówno jako dane dłużnika jak i wierzyciela. Możesz także zdefiniować dane placówek Urzędów Skarbowych oraz ZUS i wstawić je do tworzonego polecenia przelewu do wybranej placówki. Wszystko to sprawia, że wypisanie bankowego polecenia przelewu dla wybranej jednostki gospodarczej trwa tylko chwilę, a w razie potrzeby powrotu do wybranego dokumentu możesz to zrobić w prosty i szybki sposób. Aby uniknąć utraty ważnych dla firmy danych masz możliwość archiwizacji danych - podczas archiwizacji, program we wskazanym miejscu na dysku zapisze wszystkie dane wprowadzone wcześniej do programu "SOKARIS-Przelewy" (dane kontrahentów, wypisane polecenia przelewu, itp.). Tak zapisane dane możesz następnie w każdej chwili przywrócić do programu zastępując nimi błędne lub utracone w wyniku niespodziewanych okoliczności dane.

UWAGA

Jest to 30-dniowa pełna wersja programu "SOKARIS-Przelewy". Program umożliwia wydruk polecenia przelewu również do US i ZUS.


Liczba pobrań: 6818
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Sokaris
Rozmiar:7.92 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca