Sony Vaio VPCZ11NGX/X TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows

Sony Vaio VPCZ11NGX/X TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Sony.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Sony Vaio VPCZ11NGX/X TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby EVGA X79 FTW Marvell LAN Driver 11.45.4.3, czy Toshiba Satellite L750 Realtek Card Reader Driver 1.0.0.12 for W. Aplikacja Sony Vaio VPCZ11NGX/X TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.