Speaking Teacher AB3 3.0

Z programu Speaking Teacher mogą korzystać zarówno osoby pełnosprawne, jak i niewidome. Wyboru trybu pracy dokonuje się podczas pierwszego uruchomienia lub później, zmieniając ustawienia w opcjach. Jak dotąd zostały przygotowane testy w całości anglojęzyczne, polsko-angielskie, polsko-niemieckie techniczne, chińsko–angielskie, francusko-angielskie, niemiecko–angielskie, japońsko–angielskie, rosyjsko-angielskie, niemiecko-polskie i niemiecko-rosyjskie. "SpeakingTeacher" wyposażony jest w edytor tekstowy umożliwiający napisanie własnych plików testowych - w dowolnej wersji językowej. Polskie znaki są obsługiwane poprawnie. Własnych plików zawierających ulubione słowa, krótkie zdania, kolokacje itp. To świetny sposób do nauki zarówno angielskiej pisowni jak i właściwego akcentu.

Funkcją szczególnie przydatną dla osób niewidomych uczących się języka jest przeliterowywanie słów. Pierwotnie SpeakingTeacher został zaprojektowany do nauki języka angielskiego, w wersji kolejnej działa równie dobrze podczas nauki innych języków na przykład niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, chińskiego. Jednakże takie testy jeszcze nie zostały przygotowane, to można zrobić samemu. Zarówno język ojczysty jak i obcy mogą zostać ustawione lub zmienione w każdej chwili w opcjach. Jest możliwe zarówno napisanie jak i nauka we wszystkich (przetestowanych) językach.

SpeakingTeacher AB3 wykorzystuje przystosowany dla niewidomych instalator. O wszystkich funkcjach aplikacji można przekonać się dzięki jego wydaniu testowemu, które pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni. Po tym czasie, jeśli chcesz kontynuować użytkowanie, należy się zarejestrować. W celu zarejestrowania niezbędne jest wypełnienie formularza oraz opłata rejestracyjna.

UWAGA

Aby poprawnie pracować, Speaking Teacher potrzebuje zainstalowanych głosów - kliknij tutaj, by dowiedzieć się, jak łatwo zainstalować więcej głosów.


Liczba pobrań: 4682
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Mariusz Suder
Rozmiar:15.83 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 4682
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Mariusz Suder
Rozmiar:15.83 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca