Specfile

Specfile to aplikacja szyfrująca wybrane pliki i pozwalająca na udostępnianie ich wskazanym osobom. Jeśli tworzysz i/lub przechowujesz dokumenty, umowy, projekty itp. zawierające treści przeznaczone tylko dla Ciebie, osób zaufanych lub klientów, ściągnij Aplikację Specfile i stosuj ją do szyfrowania tych najważniejszych danych. Zapewnisz im poufność oraz bezpieczeństwo. Zaszyfrowane dane dostępne są tylko dla osób uprawnionych oraz gwarantują zachowanie poufności w przypadku uszkodzenia lub utraty nośnika. Współdzielenie dostępu do zaszyfrowanych plików umożliwia ich przetwarzanie w zespołach wieloosobowych oraz pozwala na odzyskanie zawartości plików w przypadku utraty hasła. Zaszyfrowane dokumenty możesz bezpiecznie przechowywać na dyskach chmury internetowej, pamięciach USB lub przesyłać je poprzez e-mail bezpośrednio z Aplikacji.

Specfileintegruje się z systemem operacyjnym, więc wszelkie operacje wykonuje się w sposób intuicyjny - z poziomu menu podręcznego wywoływanego prawym klawiszem myszy lub bezpośrednio otwierając zaszyfrowany plik. Dokumenty zabezpieczone Aplikacją otrzymują dodatkowe rozszerzenie „.spcf”, dzięki czemu można je łatwo zidentyfikować. Proces szyfrowania i deszyfrowania pliku oparty jest o algorytmy RSA-4096 oraz AES-256, które są wykorzystywane powszechnie na świecie do utajniania informacji i uznawane za standard w kryptografii ze względu na ich bezpieczeństwo. Specfile używa w tym celu biblioteki System.Security.Cryptography zgodnej z zaleceniami OWASP i posiadającej certyfikację FIPS.

UWAGA

Aby pobrać aplikacje, należy zarejestrować się na stronie producenta - kliknij POBIERZ, aby na nią przejść.

Dostępne są dwa warianty aplikacji - darmowe Konto Startowe oraz płatne Konto Firmowe z 14-dniowym okresem próbnym.

Aplikacja Specfile nie wymaga stałego połączenia z serwerem specfile.pl ani z internetem. Jest jednak ono niezbędne w kilku przypadkach, dla zapewnienia prawidłowego działania usługi.


Liczba pobrań: 4176
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:SpecFile Project Sp. z o.o.
Rozmiar:1

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 4176
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:SpecFile Project Sp. z o.o.
Rozmiar:1

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca