Sprzedaż i magazyn WF-Mag 7.72.0

Sprzedaż i magazyn WF-Mag to program służący do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.

Wbudowany moduł zamówień (wariant BIZNES) umożliwia sprawne zarządzanie zapasami magazynowymi, a moduł rozrachunków rozliczanie i pełną kontrolę stanu rozrachunków w oparciu o raport kasowy i bankowy. Program przystosowany jest do obsługi transakcji wewnątrzwspólnotowych oraz transakcji walutowych (sprzedaż/zakup, cenniki walutowe). Dodatkowo w linii PRESTIŻ system zawiera moduł produkcji pozwalający na sprawną kompletację produktów z użyciem zamienników oraz moduł CRM - prosty w obsłudze mechanizm umożliwiający rejestrację zadań oraz zarządzanie relacjami z klientem.

Zamiany w najnowszej wersji:

-Dodano opcjonalny adres punktu dostawy (sekcja delivery / delivery line) oraz umieszczanie danych w sekcji buyer nazwy pełnej kontrahenta zamiast skróconej przy wymianie danych XML w specyfikacji faktur XML ECOD 7.51.

-Wyłączono uwzględnianie WZ do faktury zaliczkowej na 100% w limitach kupieckich przy włączonej opcji Uwzględniaj WZ do limitu.

-Dodano zapamiętywanie ostatnio wybranego rekordu podczas wyboru pozycji z okna Producent.

-Dodano do komunikatu podczas zatwierdzania bilansu otwarcia komunikat o kasowaniu dokumentów zamówień bez możliwości ich pozostawienia w magazynie.

-Dodano automatyczne tworzenie dokumentu dostawy podczas powielania WZ jeśli zawierała pozycje zwolnione z akcyzy.

-Ujednolicono format zapisu numerów kont bankowych z systemem WF-FaKir tak aby numer nie zawierał myślników.


Liczba pobrań: 4373
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:WA-PRO
Rozmiar:594 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca