SpyCatcher Express 4.0.4

Program do wykrywania i usuwania najbardziej groźnych i uciążliwych dodatków szpiegowskich, zainstalowanych na komputerze użytkownika. Narzędzie posiada bardzo rozbudowany interfejs, dzięki któremu możliwe jest szybkie wykonanie niezbędnych działań w razie zagrożenia. Aplikacja sprawdza status ochrony peceta (kiedy wykonano ostanie sprawdzanie, stopień ochrony i pokazuje zablokowane procesy lub usługi).

Skanowanie może odbyć się na jednym z trzech poziomów dokładności (deep, custom oraz quick), przez co użytkownik może bardzo szybko lub bardzo dokładnie zbadać swój komputer. Podobnie działa poziom zabezpieczeń - wysoki zablokuje podejrzane procesy bez pytania o zgodę, natomiast najniższy zapyta za każdym razem.

W zależności od zagrożenia można ustawić rodzaj alarmu, który informuje o próbie ataku - będzie to migająca ikonka w trayu lub (ustawione domyślnie) okienko pop-up zawierające szczegóły na temat zagrożenia - uruchomienie szpiega, podejrzana aplikacja, zmiana ustawień przeglądarki, zmiana ustawień systemowych czy próba zapisu naciskanych przez użytkownika klawiszy.

SpyCatcher Express posiada również funkcję planowania zadań, dzięki czemu długie skanowanie komputera może odbywać się raz na tydzień, gdy użytkownik nie korzysta z żadnych aplikacji (np. w nocy).

Istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności narzędzia po wykupieniu licencji.


Liczba pobrań: 91
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Tenebril Inc.
Rozmiar:11.9 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 91
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Tenebril Inc.
Rozmiar:11.9 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca