Stacja demontażu pojazdów 2015 4.2.14.109

Stacja demontażu pojazdów 2015 jest systemem obsługi firm zajmujących się zbieraniem i demontażem pojazdów wycofanych z eksploatacji. Program jest zgodny z najnowszymi przepisami dotyczącymi pojazdów wycofanych z eksploatacji. Ewidencja odpadów i pojazdów prowadzona jest zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Środowiska w sprawie prowadzenia ewidencji odpadów i pojazdów na stacji demontażu pojazdów. Wersja 2012 zawiera nowe wzory dokumentów stosowanych na potrzeby ewidencji odpadów, które obowiązują od 1 stycznia 2011, umożliwia korzystanie z tworzonego przez użytkowników naszych produktów katalogu pojazdów oraz katalogu schematów demontażu pojazdów.

Stacja demontażu pojazdów 2015 opracowany został w taki sposób, aby maksymalnie uprościć działania użytkownika i wspomóc go w prowadzeniu stacji demontażu pojazdów i zautomatyzować większość czynności, jakie muszą zostać wykonane. Praca użytkownika sprowadza się do wystawiania zaświadczeń o przyjęciu pojazdu niekompletnego lub zaświadczeń o demontażu pojazdu, demontażem pojazdów, sprzedażą części oraz wydawaniem odpadów.

Pozostałe czynności związane z gospodarowaniem odpadami wykonywane są automatycznie. Aplikacja posiada możliwość tworzenia schematów demontażu pojazdów, dzięki temu można bardzo szybko demontaż pojazdy bez konieczności wielokrotnego wykonywania wielu tych samych czynności. Ważną cechą programu jest możliwość raportowania zysków z poszczególnych pojazdów, części i odpadów. System jest aplikacją sieciową, umożliwiającą jednoczesną pracę wielu użytkowników. Przy zakupie pierwszej licencji, drugą użytkownik otrzymuje bezpłatnie.

UWAGA

Wersja demonstracyjna umożliwia zapoznanie się z pełną funkcjonalnością systemu. Nie posiada ona żadnych ograniczeń czasowych, a jedynie:

- brak możliwości wyświetlania podglądów wydruków

- na każdym wydruku znajduje się znak WERSJA DEMONSTRACYJNA

Przed zakupem użytkownik może określić jakie moduły programu chce zakupić. Wersja demonstracyjna zawiera wszystkie możliwe moduły.

Kolejna wersja programu przynosi poprawki funkcjonalności i likwidację zauważonych bugów.

UWAGA

Istnieją osobne wersje dla Windows 8


Liczba pobrań: 2368
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:darsoft.pl
Rozmiar:216.46 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca