Sushi Browser (64-bit) 0.20.1

Sushi Browser to przeglądarka internetowa, bazowana na popularnym Chromium, a która powstała w celu umożliwienia użytkownikowi maksymalnego wykorzystania ekranu. Daje również dostęp do wielu funkcji za pomocą oddzielnych paneli. Możesz dzięki temu równocześnie oglądać i przewijać dwie strony, a gdy używasz konfiguracji wielopanelowej, dostajesz dodatkowe funkcje, jak np. otwieranie ulubionych stron z historii na pasku, automatyczne tłumaczenie wskazanych stron (Google Translate), zmiana pozycji otwartych stron, itp.

Sushi Browser wyposażono w wiele praktycznych rozwiązań, dzięki czemu nie są do niej potrzebne żadne wtyczki czy rozszerzenia. Od razu dostajesz możliwość pobierania plików wideo z sieci, a także wbudowany mechanizm blokowania reklam. Ponadto istnieje tu tryb Mobilny, dedykowany użytkownikom urządzeń przenośnych. W każdej edycji przeglądarki pojawiają się nowe, eksperymentalne funkcje. Polecamy Sushi Browser zwłaszcza osobom aktywnym w sieci.

W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne, dzięki którym jej działanie powinno być szybsze i wygodniejsze.


Liczba pobrań: 2738
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:kura52
Rozmiar:120.1 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Liczba pobrań: 2738
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:kura52
Rozmiar:120.1 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Program miesiąca