Sword Of Dimensions 0.68

Sword Of Dimensions to połączenie przygodówki z grą platformową. Nasz bohater w dość nieoczekiwany sposób trafia do nieznanego mu świata. Niestety jego ciekawość nie spotyka się z sympatią ze strony mieszkańców. Jedynym sposobem na powrót do normalnego świata jest przedzieranie się przez kolejne komnaty i pokonywanie licznych przeciwników.

Sword Of Dimensions to gra, w której oprócz walki będziemy musieli wykorzystać logiczne myślenie. W niektórych komnatach będzie trzeba odpowiednio ustawić skrzynie lub inne elementy w celu pokonania przeszkód. Bohater wyposażony jest w miecz. Broń będzie można ulepszać tak by nabrała magicznych właściwości. Twórca tego tytułu jest R.I.C. Games.


Liczba pobrań: 1128
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:R.I.C. Games
Rozmiar:4.26 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 1128
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:R.I.C. Games
Rozmiar:4.26 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca
if (IDG.hasOwnProperty('global') && IDG.global.hasOwnProperty('async')) { IDG.global.async.push(['ready', function () { setTimeout(function(){IDG.global.load.script('https://a.teads.tv/page/15344/tag', 'tesdsTvScript', true);},500); }]); } else { jQuery(window).on('ready', function() { setTimeout(function(){IDG.global.load.script('https://a.teads.tv/page/15344/tag', 'tesdsTvScript', true);},500); }); }