Symfonia Finanse i Księgowość 2013.a

Symfonia Finanse i Księgowość to program realizujący wszystkie zasadnicze operacje księgowe – od budowania planu kont i łatwego księgowania dokumentów poprzez automatyczny bilans zamknięcia, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż do gotowych lub zdefiniowanych przez Użytkownika zestawień i sprawozdań. Zapewnia obsługę płatności elektronicznych i współpracę z bankami przy wymianie zleceń płatności i odbieraniu wyciągów. Współpracuje z serwisem miedzyfirmami.pl.

Symfonia Finanse i Księgowość można łatwo przystosować do potrzeb firmy. Istnieje tu opcja rozpoczęcia pracy w każdym miesiącu roku obrachunkowego, poprzez wprowadzenie bilansu otwarcia i obrotów rozpoczęcia. Generowanie wzorcowego planu kont powiązanego ze wzorami sprawozdań finansowych (w oparciu o dane podawane przy zakładaniu firmy), rozbudowany mechanizm wzorców księgowania może być zastosowany niezależnie dla dekretacji i wpisów w rejestrach VAT i wiele innych funkcji.

UWAGA

Po kliknięciu POBIERZ na tej stronie użytkownik zostaje przeniesiony na stronę producenta, gdzie musi wypełnić formularz, aby pobrać demo.

Wersja demo pozwala na 60-dniowe używanie aplikacji.


Liczba pobrań: 1968
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Sage sp. z o.o.
Rozmiar:90.94 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca