System File Defragmenter 2.3

Jednym z ograniczeń systemów Windows NT/2000/XP/2003 jest brak możliwości defragmentacji plików otwartych w tzw. trybie wyłącznym. Większość standardowych programów nawet nie potrafi pokazać jak wygląda wydajność pliku stronicowania, nie mówiąc już o jego defragmentacji. Pliki stronicowania lub rejestru, które nie są wydajnie umieszczone na powierzchni 'twardziela', mogą być główną przyczyną spowolnienia systemu. Objawem tego jest praca dysku twardego na wysokich obrotach, kiedy właściwie komputer nie wykonuje żadnego zadania obciążającego system i podzespoły.

Darmowa aplikacja korzysta z zaawansowanej techniki niedostępnej we wspomnianych wcześniej narzędziach. Dzięki temu może optymalizować te "nietykalne" dane. Co więcej - istnieje również opcja poprawy wydajności plików hibernacji, które tworzone są do zapisania pamięci RAM w trakcie przechodzenia komputera w tryb uśpienia.

Należy bardzo rozważnie korzystać z programów mających dostęp bezpośrednio do wszystkich danych na dysku. Mogą one spowodować nieodwracalne zmiany w plikach lub utratę danych.


Liczba pobrań: 2247
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Sysinternals
Rozmiar:45 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 2247
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Sysinternals
Rozmiar:45 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca