Tattoo Style 1.6.02

Tattoo Style to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Tattoo Style dzięki zaangażowaniu pracowników 3D-Zeitschrift GmbH.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.6.02 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Women's Health Mag oraz Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga.


Liczba pobrań: 57
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:3D-Zeitschrift GmbH
Rozmiar:8 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 57
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:3D-Zeitschrift GmbH
Rozmiar:8 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca