The Enchanted Crayon 1.3.0

The Enchanted Crayon (Zaczarowana kredka) jest wirtualną kolorowanką przeznaczoną dla dzieci w wieku od lat trzech. Umożliwia ona kontakt dziecka z komputerem. Uczy, jak dokonywać wyboru i podstawowych czynności przy komputerze. Dziecko za pomocą urządzenia wskazującego może wybierać szkic do pokolorowania oraz nadać mu kolory z dostępnej różnobarwnej palety. Z aplikacją dziecko otrzymuje 12 szkiców do komputerowego pokolorowania. Rysunki mogą zostać pomalowane oraz wydrukowane. Można również wydrukować ilustracje na drukarce do późniejszego odręcznego pokolorowania. Aplikacja posiada auto-zapis. Zachowywane są palety dla każdego rysunku.

The Enchanted Crayon daje dwa rodzaje uprawnień: dzieci mogą korzystać z podstawowych funkcji, jak kolorowanie oraz wybieranie obrazka, natomiast opiekunowie posiadają dostęp do opcji zaawansowanych.

Aplikacja zawiera okienko ustawień dostępne z poziomu menu głównego (wyboru ilustracji). Są tu definiowane uprawnienia dostępności różnych funkcji dla małych dzieci. Utrudniają małemu człowiekowi niekontrolowane opuszczenie aplikacji, gdyż przycisk wyjścia jest ukryty. Analogicznie jest z opcją drukowania; jeśli drukowanie jest wyłączone, dziecko nie będzie miało dostępu do tego tej opcji. Ma to uchronić od niekontrolowanego drukowania bez akceptacji dorosłych.

W tej edycji poprawiono kilka błędów w aplikacji oraz wykonano optymalizację elementów 3D.


Liczba pobrań: 4419
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Hemtex - Włodzimierz Kubera
Rozmiar:81.2 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca