The New Yorker Magazine 4.0

The New Yorker Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. The New Yorker Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Condé Nast Digital

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 4.0 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Puls Biznesu+ oraz NEXT - Magazyn Przyszłości.


Liczba pobrań: 82
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Condé Nast Digital
Rozmiar:11 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca