The Sims 3 Trailer 7

The Sims 3 Trailer 7 jest zwiastunem filmowym prezentującym trzecią część tej niezwykle popularnej serii. Gracze mogą w jeszcze większym stopniu wcielić się w swoje wirtualne postacie. Simy swobodnie spacerują, przemieszczają się po ulicach, odwiedzają domy sąsiadów i zwiedzają całą okolicę. Mogą przechadzać się z przyjaciółmi po centrum miasta, zawierać nowe znajomości w parku lub przypadkowo spotykać znajomych.

Innowacyjny system realistycznej osobowości, wprowadzony w The Sims 3, pozwala na nadanie każdej postaci pięciu szczególnych cech. Mają one wpływ na zachowanie Simów w konkretnych sytuacjach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć wścibską staruszkę, uwielbiającą mieszać się w sprawy sąsiadów, albo nieokrzesanego punka, który ma problemy z umówieniem się na randkę. Bohaterowie The Sims 3 wychodzą poza sferę prostych potrzeb, a ponieważ dysponują silnymi osobowościami mogą skupić się zarówno na osiąganiu celów doraźnych, jak i długoterminowych.

Na filmie The Sims 3 Trailer 7 mamy okazję posłuchać jakie nowe możliwości niesie za sobą wydanie gry The Sims 3 na wszystkie bardziej popularne konsole.


Liczba pobrań: 116
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Electronic Arts
Rozmiar:12.21 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca