Tomb Raider: Angel of Darkness trial/demo

W związku ze zbliżającą się premierą nowej odsłony przygód Lary Croft, wydawca postanowił udostępnić ograniczoną czasowo wersję "Tomb Raider: the Angel of Darkness" - ostatniej wydanej edycji przygód, której dema nigdy nie opublikowano. Niniejsza wersja pozwala na 60 minut rozgrywki w ciele ponętnej uczonej.

Przypomnę, że akcja poprzedniej części pt. Last Revelation kończy się śmiercią słynnej pani archeolog, okazuje się jednak, że w niewyjaśnionych okolicznościach... udaje się jej przeżyć. Dotknięta swego rodzaju amnezją Lara budzi się w Paryżu, a obok leżą zwłoki jej mentora Von Croya. Wszystkie poszlaki wskazują na to, że to właśnie ona dokonała zabójstwa. Lara musi więc uciekać przed policją na całym świecie.

Tym razem programiści z Core skupili się bardziej na wątku przygodowym serii i dlatego niektóre poziomy to czyste zagadki detektywistyczne, a w czasie pierwszego poziomu - rozgrywającego się w Paryżu gracz nie będzie musiał nawet wyciągać słynnych pistoletów panny Croft. Kolejne poziomy to już klasyczny Tomb Raider - podziemia stolicy Francji, a nawet wycieczka do Pragi. W grze znajdą się też elementy gry RPG (bohaterowie skaczą z czasem coraz wyżej i biegają szybciej) i znacznie uproszczony system kontroli postaci, w tym - możliwość zaawansowanej walki wręcz z przeciwnikami.


Liczba pobrań: 1623
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Eidos
Rozmiar:1402.52 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca