Toshiba Satellite L350D Motorola Modem on Hold Utility for XP

Toshiba Satellite L350D Motorola Modem on Hold Utility for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Toshiba Satellite L350D Motorola Modem on Hold Utility for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP Pavilion HDX9001XX Hitachi HDD Firmware C40A/80A czy Samsung NP700Z5AH Series 7 Notebook Intel Chipset Driver 9.2.0.1. Toshiba Satellite L350D Motorola Modem on Hold Utility for XP to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.