Toshiba Satellite L550D HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.0 for Window

Toshiba Satellite L550D HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.0 for Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite L550D HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.0 for Window, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asus P8P67 PRO (REV 3.1) Bupdater BIOS Flash Utility 1.30 czy Lenovo ThinkCentre M80 Flash UEFI BIOS 9GKT33A. Aplikacja Toshiba Satellite L550D HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.0 for Window może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.


Liczba pobrań: 41
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Toshiba
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca