Toshiba Satellite L770 Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 6.1.

Toshiba Satellite L770 Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 6.1. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Toshiba Satellite L770 Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 6.1. to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.1) Intel Display Driver 9.17.10.279, czy Asus Maximus V Extreme Wi-Fi Driver 6.30.59.0 Beta for Windows 8. Aplikacja Toshiba Satellite L770 Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 6.1. może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.