Twoja Kamera 3.0.0.0

System zdalnego dozoru video dla domu i firmy. Umożliwia lokalny i zdalny podgląd w komputerze, telefonie komórkowym oraz w urządzeniach typu Palm/PocketPC. Nagrywa, wykrywa ruch i powiadamia. Program bardzo prosty w instalacji i obsłudze. Nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania.

Twoja Kamera jest cyfrowym systemem prezentacji obrazów wideo przeznaczonym do podglądu obiektów zgodnie z zasadą "gdziekolwiek jestem zawsze wiem co się dzieje"

Umożliwia oglądanie na oddalonym komputerze (zdalnie) na żywo obrazów z kamer, poprzez sieć Internet lub LAN, w czterech wariantach:

- Na komputerze PC z Windowsem w darmowym programie Twoja Kamera Klient w strumieniu MPEG-4.

- W telefonie komórkowym w darmowym programie JAVA o nazwie Twoja Kamera Mobilny Klient.

- Na komputerze PC w przeglądarce internetowej jak Internet Explorer czy Netscape lub na innym urządzeniu elektronicznym, które umożliwia oglądanie stron WWW jak niektóre telefony komórkowe oraz Palm, Pocket PC.

- W telefonie komórkowym z przeglądarką WAP lub w innym urządzeniu elektronicznym, które umożliwia oglądanie stron WAP, jak niektóre Palm, Pocket PC.

Nagrywa obraz z kamer w plikach AVI z kompresja MPEG-4 lub bez. Jeśli wykryje ruch może wysłać: SMS, e-mail, nagrać film i wysłać go na serwer FTP lub wypowiedzieć przez głośniki ostrzeżenie.

Komputer nie potrzebuje publicznego adresu IP. Może być podłączony przez modem (z dynamicznym IP) lub uzyskiwać dostęp do Internetu przez siec LAN.

Może być uruchomiony na popularnym, ogólnodostępnym sprzęcie komputerowym i współpracować zarówno z kamerami internetowymi (kamery USB), kartami tunerów TV jak również z profesjonalnymi kamerami stosowanymi w systemach monitorowania. Prostota instalacji i obsługi to cechy, które sprawiają iż jest to system dla każdego. Przeznaczony do małych obiektów wymagających instalacji kilku kamer takich jak: domy jednorodzinne, letniskowe, mieszkania, małe firmy, miejsca szczególnego dozoru, punkty sprzedaży, obiekty trudno dostępne, web-kamery, oraz jako uzupełnienie istniejących, dużych systemów monitorowania.

Nowości w wersji 3.0:

- Ulepszony dostęp zdalny przez Internet i w sieci lokalnej.

- Możliwość oglądania w jednym miejscu kamer podłączonych do różnych komputerów

- Nowy program Twoja Kamera Klient

- Płynny obraz w telefonie komórkowym dzięki aplikacji JAVA Twoja Kamera Mobilny Klient.

- Funkcja Web Kamery


Liczba pobrań: 135
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Waldemar Leśniak
Rozmiar:3.5 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Liczba pobrań: 135
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Waldemar Leśniak
Rozmiar:3.5 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Program miesiąca